Jak k nám přicházejí naše děti a proč si nás vybírají?

JAK K NÁM PŘIŠLA NAŠE DCERA JULIE…

… kdo nevěříte v to, na co si nemůžete sáhnout, tak tento článek raději nečtěte…

… navíc je hrozně dlouhý… 😊

Než se dostanu k Julince, je potřeba propojit vše v kontextu s mými dvěma syny a předchozím životem.

Jaké volby jsem dělala v minulosti, což mi umožní, díky tomu, že si vybírám víc, dělat jiné volby, ty, které tvoří novou realitu?


… 2015…

Čekáme druhé miminko. Moc bych si přála holčičku, je to druhý kluk. Jsem zklamaná, že nebudu mít dceru a ještě víc jsem zklamaná sama že sebe, že jsem zklamaná. Takhle ublížit dítěti ještě v prenatálním vývoji. Bude už tak brzy cítit, že jsem ho nechtěla přijmout takového, jaký je. Takhle jsem to taky zažila, opakuji vzorce svých rodičů.

Snažím se svému nenarozenému miminku posílat lásku a vysvětlovat mu, že je to v pořádku, že se narodí, že ho plně přijímáme, ale uvnitř sebe mám pořád pochybnosti…

Co je tady přínosem, co ještě nevidím?

… 2016…

Narodil se nám syn Antonín. Už svým příchodem na svět dál najevo, že s námi bude bojovat a že si vše udělá po svém. Vlastně se mu nedivím. Celý jeden rok spolu opravdu bojujeme. Abych se nebláznila, začínám chodit na různé terapie a pomáhám si alternativními metodami.

V touze po lepší realitě se s mužem vrháme do provozování hospůdky s velikou zahradou. Do toho stále učím cvičení maminek s dětmi, mám doma tříleťáka a půlroční mimčo. Nastává teprve pořádná časová, pracovní a rodinná smršť.

Jaké možnosti tu pro nás všechny jsou?

… 2017, 2018…

Ačkoliv mám spoustu práce a jsem zaměstnána rodinným i podnikatelským životem, pomalu se nechávám vést svými dětmi a životem k většímu vědomí. Poslouchám jejich projevy a vnímám je jako signál pro mě samotnou, abych mohla měnit věci u sebe. Ztotožňuji se s myšlenkou, že co projevují děti, včetně fyzických nemoci, souvisí s mámou. Co nemá máma vyřešené u sebe, přenáší na svoje děti. Rozplétám rodové zátěže, pracuji se svým nitrem, jako máma dvou synů se stávám více ženou a uvědomuji si potřebu a nutnost vnést více jemnosti a ženské energie do naší rodiny.

Starší syn Šimon občas mluví o budoucnosti, ve které budeme mít další miminko… Říkám mu, že už asi miminko mít nebudeme. Nedokážu si představit, že bych přijala dalšího syna. Obava, že bych měla tři kluky je velká. Navíc chci mít prostor i pro sebe.

S manželem si procházíme náročným obdobím, které ústí do partnerství s větší intimitou a respektem.

Jak to může být ještě lepší?

… 2019…

Syn Šimon mluví naprosto jistě o třetím miminku… Nevěřím, že by to bylo vědomí, spíše jen přání.

Rozhodnutí, že zkušenost s vedením pohostinství, už nám stačí, je na spadnutí. Chci jít jinou cestou. Chci být více v klidu. Chci mít nástroj, prostředek k tomu, abych měla lehkost bytí já sama. Chci mít prostředek k práci s rodinami. Abych mohla pracovat na odstranění bloků i s jinými lidmi.

Přichází Access Consciousness. První kurz v dubnu 2019. Je to bomba. Jako bych na to čekala celý život (možná více životů).
Najednou vnímám ve svém životě neskutečnou lehkost a mnohem otevřenější vědomí. Jak to může být ještě lepší?

Čím dál víc vnímám, jak ke mě promlouvá vědomí a moje tělo.

Na přelomu jara a léta ke mně přichází myšlenka, probleskne mi, „BUDEŠ MÍT JEŠTĚ DÍTĚ, BUDE TO HOLČIČKA, ALE MOŽNÁ SE ROZHODNE NAKONEC NA TENTO SVĚT NEPŘIJÍT“
Ta informace mě překvapí. Už jsem čekala, že se nechám spíše unášet směrem do profesního života a budu se svými dětmi, s těmi, které jsou již na světě.

Jdu se poradit za kamarádkou, která dělá numerologii i Access. Říká mi, že vidí, že bych měla mít ještě děťátko, že by to měla být holčička, ale že cítí, že je vzdálená.

Nechávám na sebe všechny ty informace působit a pracují s nimi. Nástroje Access Consciousness nám dávají vědomí, že my jsme ti, kteří tvoří svoji realitu a že není nic, co by nešlo změnit.
Co dalšího je tady možné?


… léto 2019…

Vnímám na sobě velmi silný tlak duše děťátka. Je to jako by se hlásilo k tomu, že chce být počato. Mluvím o té možnosti s manželem a on souhlasí, že bychom mohli mít ještě jedno miminko. Skoro mi to vyrazí dech. Čekala jsem odmítnutí.

Dělám tedy volbu: Pokud má do našeho života přijít ještě jedno děťátko, udělám vše pro to, abych se zbavila programů a přesvědčení, které si nesu já nebo které jsem nasbírala z mé rodové linie. Abych se zbavila toho, co by znamenalo, že se duše mého dítěte rozhodne, že se raději nenarodí.
Zároveň se učím mít dovoleni pro svoje dítě, že pokud si chce prožít brzký odchod ze světa, může.
Dovoleni přichází i k tomu, že by mohl přijít na svět chlapeček. Pokud mám mít tři syny, bude to mít svůj důvod.

Synové se prý rodí, aby otevřeli maminkám mysl,
Dcera se narodí tatínkovi, aby mu otevřela srdce.

V této chvíli už vím, že mít dva syny pro mě má veliký význam a že oni si mě také z nějakého důvodu vybrali jako mámu. Děti totiž přesně ví, co se svými rodiči mají prožít.


Na konci léta 2019 absolvují kurz tělesného procesu Magnetická přitažlivost. Je to nesmírně silný proces a přichází obrovská změna. Odchází program, zátěž, kterou na sobě nesu od mé mámy, babičky, prababičky, prapra…
Tělo reaguje velkou změnou ženského cyklu a po absolvování léčebného procesu metamorfní techniky od kamarádky Evy Skýbové se už cítím naprosto změněná a připravena.

25.10. 2019 ráno vím, že mi za chvíli vyjde pozitivní těhotenský test a že to, co jsem vnímala při milování s mým mužem před 14 dny, byl příchod duše našeho třetího děťátka na svět.

Synům sdělujeme novinu o příchodu dalšího miminka těsně před Vánoci. Starší syn Šimon kreslí v prosinci obrázek naší rodiny, kde je nás pět, aniž bych mu říkala, že jsem těhotná. Následně nám sděluje, že budeme mít holčičku.


Jsem naprosto klidná. Celou dobu těhotenství. Jakoby mě energie miminka zjemnila.
Pohlaví miminka si nechávám říct až ke konci těhotenství, i když vnitřně vím, že je to holčička.

Vesmíre, ukaž mi zázrak.

… březen 2020 …

Přichází korona-doba. Jsem klidná. Nejsem ve strachu. Na konci března předáváme po téměř roční přípravě hospůdku novým majitelům. JAKOBYCH SE NECHALA VÉST VESMÍREM, KTERÝ PŘESNĚ VÍ, CO SE STANE A KDY JE TEN SPRÁVNÝ ČAS PRO NOVÉ VOLBY A MOŽNOSTI.

… jaro 2020 …

Celá karanténa je pro mě jako obrození. Mám možnost být v neustálé energii Access Consciousness díky různým online programům, mám možnost být se svými syny, na které jsem neměla v poslední době tolik času. Mám možnost začít komunikovat se svými klientkami a jejich dětmi online. To je něco, čeho jsem se bála. Mám možnost odpočívat, moje tělo to chce, cítím se nádherně. Třetí těhotenství je úžasné.

Trávím každé ráno na RANNÍCH ZOOMECH VDĚČNOSTI s chorvatskou Access facilitátorkou Biserkou Horvatin, úžasnou bytostí. Umožňuje mi to být na vlně nástrojů, které vnáší do života lehkost a radost. Moji synové jsou se mnou často nalepení na obrazovce a čerpají tu krásnou energii.

Ke konci těhotenství mi trošku ubývá sil. Moje dula Viki mi sděluje, že dcera není ideálně natočená a že to může způsobit dlouhý a bolestivý porod.
Tuto věc probíráme na ranním zoomu s Biserkou, používáme nástroje Access a získávám podporu a přínos všech účastníků.
Miminko se za pár dní otáčí do jednodušší, lehčí polohy…
Jaké by to bylo, kdyby moje dovolení přesáhlo moje vědomí?


… konec června 2020…

Čím dál častěji se ohlašuje blížící se porod. Jsem nervózní, mám očekávání, že už to bude brzy a tím pádem porod nepřichází. Pracuji na tom, abych měla dovolení pro dceru, že může přijít kdykoliv to bude pro ni vhodné.

Jsem už víc než týden po předpokládaném termínu porodu.
Některé chvíle to zvládám lépe a některé hůře. I ty horší chvíle ale uzavírám s lehkostí, protože mám nástroje metod Access a skvěle lidi okolo, kteří jsou mi velkým přínosem.
S naprostou lehkostí zvládám kontroly v porodnici. Vstupuji tam s vědomím, že s doktory nebojuji za porod podle mých představ, nestavím si proti nim zdi a nechodím tam se strachem, co mi budou provádět a tak mě nechávají být.

16.7.2020 mi lékař na kontrole sděluje, že za pár dní už by asi chtěl porod vyvolávat. Do toho se mi moc nechce. Nicméně věřím, že miminko ví, co dělá.

Když jdu domů, přichází mi myšlenka, že sice si příchod na svět vybírá miminko, ale že i já k tomu mám co říct a že já si tvořím svoji realitu.

Říkám dceři do bříška: „Julinko, tak sakra, s tímhle dlouhým přenášením už nemám dovolení, pojďme rodit!“

Podporuji tělo dle rady mé duly pupalkovým olejem a od pravého poledne se tělo začíná připravovat na porod. O půlnoci 17.7.2020 se porod rozbíhá a o půl čtvrté ráno jedeme do porodnice. Po páté žádám svoje přátele z Access zprávou o energetický přínos, přičemž se porod rozjíždí s neskutečnou razancí.

Julie Kateřina Grunová přichází na svět 17.7.2020 v 7.30

Narodila se 17.7. v den 33tých narozenin syna Biserky Horvatin, v den, kdy po porodu prodělala klinickou smrt a následně strávila mnoho let v depresích. Julinka tedy přišla na svět, tak, aby mohla symbolicky podpořit ozdravné procesy nejen pro Biserku, ale aby byla přínosem i pro ostatní, kteří sdílíme svoje prožitky a otevíráme vědomí na zoomech vděčnosti.

Přišla 17.7.2020, aby byla první v porodnici, koho bude moci dula doprovodit u porodu (do 16.7. byla přítomnost důl u porodu zakázaná).

Julinka je úžasná vědomá a něžná bytost, prokazuje to každým dnem své přítomnosti na tomto světě, každým svým pohledem do našich očí i každým okamžikem, který je v přítomnosti svých bratrů.
Vnímám neskutečnou vděčnost za její přítomnost a zároveň vnímám veliké dovolení, aby dělala jakékoliv volby. Vnímám to mnohem víc vůči ní, než vůči svým synům a to beru jako výzvu a přínos Julinky pro její bratry. Mohu se totiž učit vnímat mnohem větší vděčnost i dovolení nejenom vůči svým synům, ale i vůči sobě a každému na této planetě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů