Kalendář akcí

Kde a kdy se potkáme?

Živě i online

Kurz Tělesného procesu Rozpuštění všech minulých myšlenek a emocí, 1.12.2023 od 10:00, Brno

Jaké možnosti tu jsou pro to, abyste nebyli ovládáni myšlenkami a emocemi, které Vás ovlivňovaly v minulosti? Co kdyby dnešek byl úplně novým dnem, s novými možnostmi bez koule na noze, které říkáme minulost? Zvu Vás na 3hodinový kurz, který nemá žádné předpoklady pro to, abyste se jej mohli zúčastnit. Investice: 1 700 Kč, ve věku do 15 mají děti možnost navštívit kurz zdarma a od 16-17 je investice poloviční.

Kurz Tělesného procesu Buněčná paměť, 1.12.2023 od 14:00, Brno

Tento proces je skvělý jako přínos ke zvrácení účinků fyzického traumatu a jizev na těle. Zvu Vás na 3hodinový kurz, který nemá žádné předpoklady pro to, abyste se jej mohli zúčastnit. Investice: 1 700 Kč, ve věku do 15 mají děti možnost navštívit kurz zdarma a od 16-17 je investice poloviční.

Certifikovaný kurz Access Bars, 10.12. od 10:00 do 18:00, Brno

Jaké by to bylo pozvat do života lehkost a radost? Jaké by to bylo mít nástroje, které nám usnadní život? Access Bars je metoda jemného doteku 32 bodů na hlavě, které uvolňují a tvoří větší radost v životě. Živě, Brno, CENA 7 850 Kč pro první kurz, 3 925 Kč pro opakovaný kurz. Děti do 16 let zdarma.

Záře výjimečnosti a jedinečnosti, kurz Tělesného procesu výjimečnosti , 11.12.2023 od 17:00, Brno

Kde všude skrýváme svoji jedinečnost a výjimečnost, abychom nebyli hodnoceni jako podivní? Kolikrát jste už měli pocit, že Váš druzí vidí jako podivíny a nechali jste se tím zastavit? Kdybyste byli tím, kým ve skutečnosti jste, jak obrovskou energii pro život byste měli? A je možné, že byste pak tuto energii využívali pro tvorbu většího života a vědomí na Planetě, místo abyste ji ukládali do tukových buněk? Zvu Vás na 3hodinový kurz, který nemá žádné předpoklady pro to, abyste se jej mohli zúčastnit. Tento kurz se jmenuje Aktivace buněčných systémů vědomí PVX a obrat FAT. Investice: 1 700 Kč, ve věku do 15 mají děti možnost navštívit kurz zdarma a od 16-17 je investice poloviční.

Ženský kruh pro mámy s dětmi, od září 2023

Zveme všechny maminky, které touží po zastavení, rozjímání, společném sdílení a podpoře ženství. Na ženském kruhu pro mámy s dětmi budeme tančit, zpívat, tvořit, sdílet svoje témata, podíváme se na různé životní oblasti z jiných úhlů pohledu, dáme prostor pro uvědomění a změnu směrem k vědomí a osobnímu rozvoji. Budeme pracovat na tom, abychom vytvořily prostor, kde je dovolení pro mámy a jejich zklidnění i pro děti, které mohou být součástí procesu i přínosem. Potkáme se vždy v pátek jednou za měsíc

Lekce pro rodice s batolátky, každé středeční dopoledne, od září 2023

Srdečně Vás zvu na pravidelné lekce společného pohybu, muzicírování, rozvoje, sbližování a harmonizace. Více info níže na odkazu.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na vedomi@katerinagrunova.cz nebo volejte na 775 211 776.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.